Dukh Duniya De Kaira Lainde Paa, Mawaan Jaddon Marr Jandiyaan

Page views: 15,952 . Naat Khawan Yasir Mehmood Danni

Download Punjabi Kalam Maa MP3

A very beautiful Kalam for Mother (Maa) by Yasir Mehmood Danni Sb (Danni Yasir)

Mawaan Jaddon Marr Jandiyaan
Dukh Duniya De Kaira Lainde Paa, Mawaan Jaddon Marr Jandiyaan

Nahion kehnda Koi put Ghar AA, Mawaan Jaddon Marr Jandiyaan

Dukh Duniya De Kaira Lainde Paa, Mawaan Jaddon Marr Jandiyaan

Apniyan Mawaan Vaali, Thand Kon Panda Ae
Munh Matha Chum Kay Tay, Seenay Kon Landa Ae

Kon Mangda Ae Magroon Dua, Mavaan Jaddon Marr jandiyan.
 
Put Pan-vay Bura Ho-vay, Maa Bura Kehndi Nahin
Mer K Vee Bachayaan Da, Dukh kaday sendhi nahin

Mawaan Jaddon Marr Jandiyaan

Dukh Duniya De Kaira Lainde Paa, Mawaan Jaddon Marr Jandiyaan

Yasir Mehmood Danni - Naat Khawan

Also known as: Danni Yasir . 10 Islamic Audios . 15.4K Profile Views

Lives in Havelian, Abbottabad Date of Birth: August 14, 1990 Phone: 0321 9842945, 0312 9842945 Email Address: danni99945@gmail.com Yasir Mehmood also known as Danni Yasir is student of Syed Manzoor Ul Konain Shah Sb, the King of Naat Khawani. Allah G has gifted Danni Yasir with humble personality .. read more

  • download MP3 file
  • maawan jado mar jandiyan lyrics
  • maawan jado mar jandiyan naat
  • maawan jado mar jandiyan mp3 download
  • yasir mehmood danni
  • danni yasir
  • punjabi kalam
  •